Meble z drewna – nasze wyprzedaże

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wyprzedaży mebli drewnianych. To kolekcja obejmującą końcówki serii i pochodzące z ekspozycji meble z drewna. W naszym asortymencie dostępne są stylowe krzesła drewniane, a ponadto ławy i stoliki. Aby umożliwić Państwu kompleksowe zakupy i wyposażenie sypialni, sklep meblowy w Warszawie, Mińsku Mazowieckim oraz platforma online oferują także komfortowe materace. Zachęcamy do skorzystania z okazji i zakupu wybranych mebli z oferty. Jeżeli chcą Państwo zrealizować własny projekt proponujemy meble na zamówienie do wnętrz prywatnych oraz biurowych.

Szafka nocna 2sz kolor
Komoda z drewna sosnowego 2 szufladki , wykończenie do kantu. Kolor 22-62 . Wyprzedaż ekspozycji.
200.00 zł
Ława rustikal
Ława rustikalna wykonana z płyty. Posiada rysy na blacie i jest podniszczona. Wyprzedaż ekspozycji . Blat fornirowany.
100.00 zł
Pomocnik Mińsk Mazowiecki
Pomocnik, wysuwana połka. Wykonany w drewnie sosnowym, bejcowany. Wyprzedaż ekspozycji. Przepraszamy za słabą jakość zdjęć. Meble W sklepie w Mińsku Mazowieckim.  
200.00 zł
RTV wenge Mińsk Mazowiecki
Meble RTV, szafka telewizyjna. Wykonana z drewna sosna barwiona, w kolorze wenge ( ciemna). Wykończenie szafki RTV do kantu. Zamontowane półki wyjeżdżają na prowadnicy metalowej. Na środku prześwit 55cm, z lewej strony prześwit 16cm, a z prawej strony 40cm. W drzwiczkach jest szkło mleczne. Nóżki wykonane z tworzywa w kolorze satyna. Szafka rtv jest do obejrzenia w sklepie w Mińsku Mazowieckim.  
550.00 zł
Zestaw płyta meblowa WYPRZEDAŻ
WYPRZEDAŻ EKSPOZYCJI Oferta dotyczy zestawu z płyty laminowanej z podświetleniem LED. Komoda nr 1 : szerokość 133 cm, wysokość 90cm, głębokość 42 cm Komoda nr 2: szerokość 94 cm, wysokość 90 cm, głębokość 42 cm Witryna: szerokość 55 cm, wysokość 202 cm, głębokość 38 cm Łóżko ze stelażem elastycznym pod materac 140/200   Oryginalne a jednocześnie nowoczesne wzornictwo sprawia, że system ten pasuje do każdego wnętrza. Wykonany z wysoko
3150.00 zł1800.00 zł

Ta strona korzysta z cookies

Ok, rozumiem Więcej informacji