Stelaż elastyczny SENSATION R10

Stelaż elastyczny SENSATION R10

 

Stelaż Sensation R10 to 10 rzędów i w sumie kilkadziesiąt niezależnie pracujących elementów sprężynujących zapewniających najwyższą jakość odpoczynku.

Sensation R10 zapewni prawidłową pracę Twojego materaca oraz zauważalny wzrost komfortu jego użytkowania.

 

 

 

 

 

 

 

Rewolucyjny system, którego każdy element posiada regulację twardości, pozwala na indywidualne, idealne dopasowanie do potrzeb każdego z nas.

 

 

 

 

 

 

 Sensation R10 gwarantuje niczym niezakłóconą cyrkulację powietrza dzięki czemu odpoczynek na Twoim materacu staje się jeszcze bardziej świeży i higieniczny.

 

 

 

 

 

 

 System elementów sprężynujących uzupełniony jest o elastyczne listwy z najwyższej jakości tworzyw, zapewniających trwałość i doskonałą pracę całego stelaża.

 

 

 

 

 

 Listwy, dzięki specjalnym uchwytom,  posiadają możliwość regulacji wysokości.

 

 

 

Stelaże

 

Stelaże drewniane są nieodzownym elementem każdego łóżka a ich odpowiednia współpraca z materacem zdecydowanie podnosi komfort snu. Przygotowana przez nas oferta stelaży SenActive to 4 rodzaje stelaży wykonanych z bardzo trwałego drewna bukowego. Różnią się między sobą mocowaniem listew do ramy stelaża oraz możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka. Dzięki specjalnie dobranej grubości listew otrzymano 5 stref twardości.

 

Każdy stelaż SenActive posiada dodatkowo regulację twardości w części środkowej, umożliwiającą indywidualne dostosowanie stelaża do własnych preferencji.


Senactive

Czas dostawy ma charakter poglądowy w zależności od konfiguracji - zestaw bądź indywidualny mebel

Realizacja do 14 dni roboczych
LP Rozmiar (sz./wys./gł.) Cena
1 80 / 8 / 200 1690.00
2 90 / 8 / 200 1840.00
3 100 / 8 / 200 1870.00
Cena: 1690.00 zł

Ta strona korzysta z cookies

Ok, rozumiem Więcej informacji