Oferta

Materac piankowy  
MATERAC PIANKOWY *  materac piankowy o średniej twardości *  materace piankowe mogą być wykonane również w innej wysokości *  wkład z atestowanej pianki poliuretanowej T-25 gr. 10 cm *  wysokość materaca w pokrowcu ok.10cm *  materac dwustronny *  pokrowiec z tkaniny dżersej niepikowanej z możliwością prania w temp. do 60 stopni.
415.00 zł
Ochraniacz PVC wodoodporny  
Ochraniacz PVC   wykonanie: wodoodporny ochraniacz PVC na materac z lamówką. Na rogach wszyte szerokie gumki, które pozostawiają materac nieruchomym. Wierzchnia strona pokryta jest bawełną 100%, natomiast spodnia część ochraniacza laminowana jest jednostronnie oddychającą membraną PE/PP. Warstwa PE/PP nie przepuszcza płynów, chroni materac przed zabrudzeniem. Możliwość prania w temp. do 60oC. wysokość: około 0,3 cm. cechy szczególne:
90.00 zł
Podkładka pod materac Podkładka PROTECT  
Podkładka PROTECT             W celu stworzenia kompleksowej oferty  produktowej  w naszym asortymencie  nie mogło zabraknąć  ochraniacza pod materace SenActive, który polecamy Państwu szczególnie  dla ochrony przed ewentualnymi zabrudzeniami oraz oddziaływaniem listew stelaża.  
90.00 zł
Ochraniacz na materac Bawełna  
Ochraniacz na materac wykonanie: skład ochraniacza stanowi bawełna 100%. Chroni to materac przed zabrudzeniem. Mocowanie za pomocą gumek. Możliwość prania w temp. do 60oC. wysokość: około 0,3 cm. cechy szczególne: zabezpiecza materac przed zabrudzeniami i uszkodzeniem. Polecana z materacami M&K Foam.  
50.00 zł

Ta strona korzysta z cookies

Ok, rozumiem Więcej informacji