Materac Salsa

Materac Salsa 

Salsa to materac zbudowany na bazie wysoce plastycznej pianki Flexifoam, dzięki której osiąga optymalną sztywność.
Jednocześnie, poprzez odpowiednie profilowanie pianki, stworzyliśmy 7 zróżnicowanych stref twardości, które zapewniają doskonałą podstawę dla kręgosłupa i gwarantują optymalne rozłożenie punktów nacisku na materac.
Głowa, ramiona, biodra i nogi zyskują idealne wsparcie, a wszystkie mięśnie regenerują się szybciej.

 

Specjalne nacięcia pianki tworzą kanały wentylacyjne, które odprowadzają wilgoć z materaca. Wierzchnia warstwa zbudowana z termoelastycznej pianki Visco reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się każdorazowo do pozycji na materacu, zwiększając komfort snu i wypoczynku.

 

Dzianina pokrowca zawiera probiotyki hamujące rozwój grzybów i pleśni, a taśma 3D poprawia wentylację. Dzięki swoim właściwościom Salsa sprawdza się doskonale jako materac przeciwodleżynowy. Przechodząc przez szereg restrykcyjnych testów i medycznych badań uzyskał status produktu medycznego. Wybierając materac Salsa masz więc pewność, że decydujesz się na zdrowy sen, który w znaczny sposób wpływa na jakość Twojego życia i zdrowie.

 
 

Dane techniczne


 
Wkład
profilowana pianka Flexifoam o wys. 14 cm,
pianka termoelastyczna Visco o wys. 4,6 cm

 
Pokrowiec:  Velvet lub Tencel

 
Wysokość
 
ok. 22 cm (przy wyborze pokrowca Velvet),
ok. 21 cm (przy wyborze pokrowca Tencel)

 
 

Dane techniczne

 
  • Wkład profilowana pianka Flexifoam o wys. 14 cm, pianka termoealstyczna Visco o wys. 4,6 cm.
  • Pokrowiec: Velvet lub Tencel
  • Wysokość materaca ok 22 cm (przy wyborze pokrowca Velvet), ok 21 cm (przy wyborze pokrowca Tencel).
 

Twardość i komfort snu:


Średnio twardy.
 

Pokrowiec Tencel - naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60oC.

Pokrowiec Velvet - Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex. Purotex poprzez wykorzystanie naturalnych probiotyków, gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60oC.

  • Tencel
  • Velvet
 
 

Materace termoelastyczne

 

Pianka Visco nazywana jest pianką termoelastyczną lub leniwą. Rzeczywiście żaden inny termin lepiej nie oddałby jej właściwości oraz odczuć towarzyszących jej użytkowaniu. Każdy poczuje się rozleniwiony, leżąc na materacu z pianki Visco. Dopasowuje się ona idealnie do kształtu naszego ciała, ponieważ reaguje na ciepło wydzielane przez nasze ciało, zapewniając mu idealne podparcie. Materace z pianką Visco to komfort i wygoda, którą docenią wszyscy. Każdy materac termoelastyczny jest dodatkowo wsparty sprężystą pianką o odpowiedniej elastyczności które nadaje optymalnej sztywności całego wkładu. Przez specjalne profilowanie i nacięcia w piankach, zagwarantowana jest swobodna wentylacja wkładu oraz uzyskanie 7 zróżnicowanych stref twardości – w miejscach największego nacisku materace zapewniają ciału mocniejsze wsparcie.


Hilding

Czas dostawy ma charakter poglądowy w zależności od konfiguracji - zestaw bądź indywidualny mebel

Realizacja do 14 dni roboczych
LP Rozmiar (sz./wys./gł.) Cena
1 80 / 21 / 200 1379.00
2 90 / 21 / 200 1379.00
3 100 / 21 / 200 1689.00
4 120 / 21 / 200 1869.00
5 140 / 21 / 200 2099.00
6 160 / 21 / 200 2349.00
7 180 / 21 / 200 2559.00
Cena: 1379.00 zł

Ta strona korzysta z cookies

Ok, rozumiem Więcej informacji