Materac ROSALIA EKO

Materac Rosalia

Typ: pianowy
 
Wysokość materaca: ok. 20 cm
 
Pokrowiec w standardzie: Paint Cotton
 
Pokrowiec zamienny: Biox lub Lino

Skala twardości: średniotwardy
 
 

Opis produktu


 

O tym, że natura leczy wiemy od dawna, dlatego postanowiliśmy połączyć właściwości olejów roślinnych z zaawansowanym technologicznie systemem pionowej perforacji, by powstał jedyny w swoim rodzaju materac Rosalia, który wspomaga leczenie dolegliwości kręgosłupa.

Wnętrze tworzy innowacyjna i ekologiczna pianka charakteryzująca się niespotykaną sprężystością i elastycznością.
Wysoka zawartość naturalnych, niezmodyfikowanych genetycznie olejków sojowych, zapewnia nieporównywalną trwałość i odporność na odkształcenia.
Specjalnie opatentowana struktura pianki gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu, a sama pianka nigdy nie wysycha i nie ulega degradacji.
Materac został zaprojektowany tak, by ciężar Twojego ciała rozkładał się na jego powierzchni równomiernie, co ułatwia rozluźnienie mięśni i pełne zrelaksowanie się podczas snu.
Zastosowanie siedmiu zróżnicowanych stref twardości, które tworzą się poprzez poprzeczne nacięcia, sprawia, że materac jest wyjątkowo plastyczny i przez to perfekcyjnie dopasowuje się do kształtów ciała, bez względu na pozycję, w której śpisz.
Nacięcia zwiększają też przepustowość powietrza wewnątrz wkładu, co gwarantuje cykliczną wymianę powietrza i usuwanie niebezpiecznej dla materaca wilgoci.

Jeżeli odczuwasz bóle kręgosłupa, szczególnie te w odcinku lędźwiowym i piersiowym lub szukasz materaca przyjaznego środowisku i jednocześnie niezwykle komfortowego, to Rosalia będzie doskonałym wyborem.
 


Pokrowiec Lino
 

Materiał wykorzystany do produkcji pokrowca Lino to dzianina o 100% naturalnym składzie.
To mieszanka ekologicznej bawełny i lnu, które zapewniają uczucie miękkości i świeżości oraz pełną regenerację podczas snu.

Pokrowiec Lino jest niezwykle trwały, praktycznie nie ulega odkształceniom, nawet po wielokrotnym praniu.
Jego struktura zapewnia natychmiastowe wchłanianie i odparowywanie cieczy, to materiał charakteryzujący się najwyższą chłonnością ze wszystkich naturalnych włókien.
Nie utrzymuje na swojej powierzchni wilgoci przez co całkowicie hamuje rozwój bakterii.
Zastosowanie włókien lnu (aż 10%) w pokrowcu sprawia, że materiał jest antystatyczny, nie utrzymują się na nim gromadzące się w ciągu dnia ładunki elektrostatyczne.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze 30 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji niepikowanej.Pokrowiec Paint Cotton

 

Pokrowiec stworzony jest w całości z miękkiej i ekologicznej bawełny, pozyskiwanej z kontrolowanych upraw.
Dzianina jest barwiona roślinnym wyciągiem z granatu, w procesie produkcyjnym pozbawionym szkodliwych środków chemicznych i substancji rakotwórczych.

Ekstrakt z granatu zawiera taninę i flawonoidy, które wspomagają leczenie stanów zapalnych oraz wykazują właściwości przeciwutleniające, rozkurczowe i wspierają uszczelnienie naczyń krwionośnych. Paint Cotton to pokrowiec polecany dla skóry wrażliwej oraz alergicznej.
Jego niezwykle delikatna struktura nie powoduje podrażnień i pozwala na bezpieczny i relaksujący sen.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze 30 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji niepikowanej.Pokrowiec BIOXPokrowiec stworzony jest z miękkiej i naturalnej bawełny.
Niewielki dodatek włókien elastanu, sprawia, że materiał idealnie przylega do wkładu i współgra z jego sprężystością.
Elegancka biel  pokrowca jest efektem naturalnego bielenia, bez użycia szkodliwych związków chemicznych.

Bawełna, użyta do stworzenia pokrowca Biox, jednocześnie bardzo dobrze absorbuje i oddaje wilgoć oraz zapewnia dobrą cyrkulację powietrza.
Delikatna struktura dzianiny nie powoduje podrażnień, a na jej powierzchni nie rozmnażają się szkodliwe mikroorganizmy.
Naturalna bawełna stanowi skuteczną barierę przed alergenami, w efekcie czego zapewnia relaksujący i bezpieczny dla zdrowia sen.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze 40 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji niepikowanej.

 


 

 


Janpol

Czas dostawy ma charakter poglądowy w zależności od konfiguracji - zestaw bądź indywidualny mebel

Realizacja do 14 dni roboczych
LP Rozmiar (sz./wys./gł.) Cena
1 80 / 20 / 200 Lino 2194.00
2 90 / 20 / 200 Lino 2439.00
3 100 / 20 / 200 Lino 2686.00
4 120 / 20 / 200 Lino 3179.00
5 140 / 20 / 200 Lino 3669.00
6 160 / 20 / 200 Lino 4164.00
7 180 / 20 / 200 Lino 4656.00
Cena: 2194.00 zł

Ta strona korzysta z cookies

Ok, rozumiem Więcej informacji