Materac ROMA EKO

Materac ROMA

Typ: lateksowy
 
Wysokość materaca: ok. 18 cm
 
Pokrowiec w standardzie: Paint Cotton
 
Pokrowiec zamienny: Biox lub Lino

Skala twardości: miękki
 
 

Opis produktu


 

Natura jest bliska naszemu sercu, dlatego stworzyliśmy materac, którego wnętrze pochodzi z wiecznie zielonych lasów tropikalnych.
Model Roma w całości wykonany jest z naturalnego mleczka kauczukowego, pochodzącego ze ściśle wyselekcjonowanych i kontrolowanych plantacji, posiadających certyfikat FSC®.

Lateks pozyskiwany w ten sposób jest produktem w pełni ekologicznymi bezpiecznym, bo pozbawionym jakichkolwiek substancji toksycznych.
Charakteryzuje się niezwykłą elastycznością, przez co idealnie dopasowuje się do kształtów ciała, punktowo podpierając poszczególne jego części.
Dodatkowo zastosowanie siedmiu stref twardości odpowiadających za wsparcie konkretnych partii ciała gwarantuje utrzymanie kręgosłupa w najkorzystniejszym dla jego zdrowia ułożeniu.
Cenną uwagą dla alergików jest fakt, że lateks posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze, nie pochłania kurzu, a na jego powierzchni nie rozwijają się żadne szkodliwe mikroorganizmy.
Zapewnia także najwyższy stopień wentylacji, co zawdzięcza swojej strukturze, którą tworzą wyprofilowane kanaliki umożliwiające swobodny przepływ powietrza.
Taka budowa sprawia, że nie tylko doskonale odprowadzana jest wilgoć z wnętrza materaca, ale także wspomagany jest proces dostarczania tlenu do Twojego organizmu.

Roma to ekologiczny i wegański materac zapewniający najwyższy komfort snu i precyzyjne podparcie Twojego ciała. Jego wysoki stopień elastyczności sprawia, że powierzchnia materaca jest niezwykle trwała i odporna na deformację, przez co z biegiem lat materac nie traci swoich pierwotnych właściwości. Wybierając materac Roma możesz żyć i spać w zgodzie z naturą.


Pokrowiec Lino

 

Materiał wykorzystany do produkcji pokrowca Lino to dzianina o 100% naturalnym składzie.
To mieszanka ekologicznej bawełny i lnu, które zapewniają uczucie miękkości i świeżości oraz pełną regenerację podczas snu.

Pokrowiec Lino jest niezwykle trwały, praktycznie nie ulega odkształceniom, nawet po wielokrotnym praniu.
Jego struktura zapewnia natychmiastowe wchłanianie i odparowywanie cieczy, to materiał charakteryzujący się najwyższą chłonnością ze wszystkich naturalnych włókien.
Nie utrzymuje na swojej powierzchni wilgoci przez co całkowicie hamuje rozwój bakterii.
Zastosowanie włókien lnu (aż 10%) w pokrowcu sprawia, że materiał jest antystatyczny, nie utrzymują się na nim gromadzące się w ciągu dnia ładunki elektrostatyczne.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze 30 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji niepikowanej.



Pokrowiec Paint Cotton

 

Pokrowiec stworzony jest w całości z miękkiej i ekologicznej bawełny, pozyskiwanej z kontrolowanych upraw.
Dzianina jest barwiona roślinnym wyciągiem z granatu, w procesie produkcyjnym pozbawionym szkodliwych środków chemicznych i substancji rakotwórczych.

Ekstrakt z granatu zawiera taninę i flawonoidy, które wspomagają leczenie stanów zapalnych oraz wykazują właściwości przeciwutleniające, rozkurczowe i wspierają uszczelnienie naczyń krwionośnych. Paint Cotton to pokrowiec polecany dla skóry wrażliwej oraz alergicznej.
Jego niezwykle delikatna struktura nie powoduje podrażnień i pozwala na bezpieczny i relaksujący sen.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze 30 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji niepikowanej.



Pokrowiec BIOX



Pokrowiec stworzony jest z miękkiej i naturalnej bawełny.
Niewielki dodatek włókien elastanu, sprawia, że materiał idealnie przylega do wkładu i współgra z jego sprężystością.
Elegancka biel  pokrowca jest efektem naturalnego bielenia, bez użycia szkodliwych związków chemicznych.

Bawełna, użyta do stworzenia pokrowca Biox, jednocześnie bardzo dobrze absorbuje i oddaje wilgoć oraz zapewnia dobrą cyrkulację powietrza.
Delikatna struktura dzianiny nie powoduje podrażnień, a na jej powierzchni nie rozmnażają się szkodliwe mikroorganizmy.
Naturalna bawełna stanowi skuteczną barierę przed alergenami, w efekcie czego zapewnia relaksujący i bezpieczny dla zdrowia sen.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze 40 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji niepikowanej.

 

 

 


Janpol

Czas dostawy ma charakter poglądowy w zależności od konfiguracji - zestaw bądź indywidualny mebel

Realizacja do 14 dni roboczych
LP Rozmiar (sz./wys./gł.) Cena
1 80 / 18 / 200 3367.00
2 90 / 18 / 200 3722.00
3 100 / 18 / 200 4076.00
4 120 / 18 / 200 4785.00
5 140 / 18 / 200 5494.00
6 160 / 18 / 200 6199.00
7 180 / 18 / 200 6912.00
Cena: 3367.00 zł

Ta strona korzysta z cookies

Ok, rozumiem Więcej informacji