Materac KAPUA Kula

KAPUA® Kula – materac


piankowy

 

 

 

KAPUA® Kula - materac piankowy
Wysokość materaca - 24 cm
Twardość - H3

 

Główne cechy produktu:

 

 • wkład - oddychająca, sprężysta pianka KAPUA® o podwyższonej twardości H3 i wysokości 24 cm

 • aktywna wentylacja

 • 7 stref twardości zapewniających komfort i ergonomiczne dopasowanie ciała

 • przyjazny dla alergików

 • produkt przyjazny dla klimatu

 • zdejmowany do prania pokrowiec z wentylacyjną siatką Air Wave wykonany jest z dzianiny wyprodukowanej w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu i w 100% nadający się do ponownego przetworzenia
 

Podczas poszukiwań nowego materaca najważniejszym wyznacznikiem jest dla Ciebie komfort? Słusznie - w końcu około 1/3 naszego życia spędzamy... śpiąc! KAPUA® Kula to nasza odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby w zakresie zdrowego snu i regenerującego wypoczynku. Prawidłowe podparcie ciała to gwarancja całkowitego odprężenia i stuprocentowej regeneracji. Materac z 7 strefami komfortu zadba o odciążenie i rozluźnienie każdej partii ciała. Teraz wybór, którego dokonujesz będzie miał znaczenie nie tylko dla Ciebie, ale również dla środowiska – przy powstawaniu pianki KAPUA® redukujemy stężenie CO2 wytwarzane w procesie produkcyjnym przechwytując je, a następie przy użyciu najnowszych technologii, część wykorzystując ponownie do produkcji pianki! Wybierając materac z kolekcji KAPUA®  wspierasz ochronę naszego klimatu - dla poprawy bilansu ekologicznego i ochrony środowiska! Zrównoważony rozwój to główny cel, do którego nieustannie i konsekwentnie dążymy, a kolekcja KAPUA® to dopiero początek!

 

Wkład materaca


Materac KAPUA® Kula wykonany jest w całości z elastycznej pianki KAPUA® o twardości H3.

 

Pianka dopasowuje się do krzywizn ciała, aby zminimalizować punkty nacisku. Materac wykazuje doskonałą elastyczność, a przy tym mimo upływu lat, nie traci on swoich wartości, zachowując najważniejsze właściwości decydujące o najwyższej jakości snu. Bardzo dobra odporność na wgniecenia i odkształcenia to gwarancja wydłużonej trwałości materaca.

 

Materac KAPUA® Kula to produkt w pełni bezpieczny - posiada certyfikaty OEKO-TEX®.

 

Materac piankowy KAPUA® Kula posiada 7 stref twardości, dzięki którym doskonale współpracuje z wszystkimi partiami ciała -  zarówno cięższymi (np. biodrową), jak i lżejszymi (np. w części kolanowej) - dla idealnego odciążenia wszystkich napięć kostno-mięśniowych.

 

KAPUA® Kula to piankowy materac o właściwościach umożliwiających anatomiczne  poprawne ułożenie całego ciała. Dzięki aktywnej wentylacji, a co za tym idzie - jego wysokim walorom higienicznym, jest to także produkt rekomendowany osobom zmagającym się z alergią.

 

Materac KAPUA® Kula posiada miękki, trwały pokrowiec wzbogacony o wentylacyjną siatkę Air Wave, wspomagającą wymianę powietrza - dla świeżego, higienicznego odpoczynku.

 

Zamek błyskawiczny pozwoli rozpiąć pokrowiec na dwie części, by każdą z nich zdjąć i wyprać osobno.

 

Pokrowiec materaca


Rodzaj pokrowca: pikowany
Typ: dzianina
Rozpinany zamek: tak

 

Dodatkowe korzyści dla Ciebie

 

 • 5-letnia gwarancja
 

Dostępne wymiary materaca


Materac piankowy KAPUA® Kula dostępny jest w rozmiarach:

 

 • 90x200 cm

 • 140x200 cm

 • 160x200 cm

 • 180x200 cm
 

Sembella

Czas dostawy ma charakter poglądowy w zależności od konfiguracji - zestaw bądź indywidualny mebel

Realizacja do 14 dni roboczych
LP Rozmiar (sz./wys./gł.) Cena
1 90 / 24 / 200 H3 1490.00
2 120 / 24 / 200 H3 2100.00
3 140 / 24 / 200 H3 2330.00
4 160 / 24 / 200 H3 2680.00
5 180 / 24 / 200 H3 2950.00
Cena: 1490.00 zł

Ta strona korzysta z cookies

Ok, rozumiem Więcej informacji