Oferta

Lustro łazienkowe Nr 2  
Lustro Nr 2 Lustro zmontowane  
380.00 zł
Szafka łazienkowa nr 6  
Szafka łazienkowa nr 6 Wymiary: - szerokość 42cm - wysokość 190 cm - głębokość 30cm Wykonana w całości z drewna sosnowego bejcowanego i dwa razy lakierowanego. Szafka zmontowana. Szafka występuje w opcji prawa lub lewa.  
1090.00 zł
Szafka wisząca nr 5  
Szafka łazienkowa nr 5 wisząca Wymiary: - szerokość 42cm - wysokość 70 cm - głębokość 20cm Wykonana w całości z drewna sosnowego bejcowanego i dwa razy lakierowanego. Szafka zmontowana. Szafka występuje w opcji prawa lub lewa.  
380.00 zł
Szafka łazienkowa nr 4  
Szafka łazienkowa nr 4 Wymiary: - szerokość 42cm - wysokość 82 cm - głębokość 30cm Wykonana w całości z drewna sosnowego bejcowanego i dwa razy lakierowanego. Szafka zmontowana. Szafka występuje w opcji prawa lub lewa. Sosna kolor biały - do ceny sosny kolor należy doliczyć 30%.  
520.00 zł
Meble do łazienki  
Meble Łazienkowe Zestaw mebli do łazienki , wykonane z drewna sosnowego i bejcowane w kilkunastu kolorach. Zestaw składa się z szafek stojących i wiszących, lustra, szafki pod umywalkę, i wysokiego słupka. Istnieje możliwość drobnej korekty wymiarów lub zrobienie mebli na wymiar pod konkretny wymiar klienta. Meble bejcujemy i lakierujemy. Możemy zastosować lakier do jachtów ( tylko kolory ciemne i za dopłatą) który nadaje połysku ze względu na sw
350.00 zł

Ta strona korzysta z cookies

Ok, rozumiem Więcej informacji