KOŁDRA Antistress rozmiar 160x200 i 200x220

Seria ANTISTRESS 

odprężenie / przewiewność / pranie w temp. do 60oC

 

KOŁDRA rozmiar 160x200 i 200x220 
 

TKANINA ZEWNĘTRZNA

 

100% microfibra z włóknami węgla uwalniającymi nagromadzone na powierzchni ludzkiego ciała ładunki elektryczne. Działa odprężająco i zapewnia spokojny i relaksujący odpoczynek.

 

WYPEŁNIENIE

 

Termicznie skręcane silikonowane poliestrowe włóka Hollow zapewniają doskonałą izolację cieplną i puszystość. Wypełnienie Hollow jest doskonale przewiewne i posiada właściwości antyalergiczne.


 

PODUSZKA rozmiar 80x70


 

miękkość / termoregulacja / przewiewność 


 

TKANINA ZEWNĘTRZNA


100% microfibra z włóknami węgla uwalniającymi nagromadzone na powierzchni ludzkiego ciała ładunki elektryczne. Działa odprężająco i zapewnia spokojny i relaksujący odpoczynek. Tkanina pikowana włóknami Hollow gwarantuje odpowiednią miękkość i przewiewność poduszki.

 

WYPEŁNIENIE

 

Bardzo lekkie i puszyste kulki poliestrowe Amball®. Posiadają właściwości antyalergiczne oraz minimalizują osadzanie się roztoczy kurzu. Dzięki dobrej przepuszczalności powietrza zapewniają wysoką świeżość podczas użytkowania. 
 

Dbałość o szczegóły

 

Kołdry i poduszki na każdym etapie produkcji są poddawane szczegółowej kontroli jakości. Ten system pracy pozwala zachować pewność najwyższej klasy wyrobów, pozbawionych wad produkcyjnych i zapewniających wysoki standard użytkowania.

 

Niepodważalna jakość

 

Nasze produkty wytwarzane są zgodnie z obowiązującymi normami i przy zachowaniu najwyższej dbałości o jakość i bezpieczeństwo.
Wszystkie artykuły posiadają stosowne certyfikaty oraz homologacje, wydane przez akredytowane jednostki badawcze w kraju i zagranicą.

 

Wygoda i styl


Produkty wytworzone z użyciem materiałów najwyższej jakości, dające użytkownikowi bardzo wysoki komfort odpoczynku, zachowując jednocześnie niepowtarzalne wzornictwo.


 

Senactive

Czas dostawy ma charakter poglądowy w zależności od konfiguracji - zestaw bądź indywidualny mebel

Realizacja do 14 dni roboczych
LP Rozmiar (sz./wys./gł.) Cena
1 80 / 70 / - Poduszka 150.00
2 160 / 200 / - Kołdra 290.00
3 200 / 220 / - Kołdra 390.00
Cena: 150.00 zł

Ta strona korzysta z cookies

Ok, rozumiem Więcej informacji