Materac Pasodoble

Materac PASODOBLE 15 lat gwarancji. 

Jeśli poszukujesz materaca, który dostarczy Tobie mocnego i solidnego wsparcia i zapewni Tobie nieco twardsze podłoże snu to Pasodoble jest materacem właśnie dla Ciebie.
To znakomity wybór dla osób o większej wadze bądź preferujących sen na twardszym podłożu.
Jednakże aby stworzyć materac o powyższych właściwościach, gwarantujący równocześnie tak ważną dla dobra Twojego snu i relaksu elastyczność i sprężystość, nasi specjaliści musieli się naprawdę natrudzić. Dopracowywali każdy detal, dobierając i testując odpowiednie surowce oraz ich kombinacje w konstrukcji wkładu.
Dzięki temu Pasodoble jest materacem twardym ale jednocześnie pozwalającym na to, żeby Twoje ciało mogło zagłębić się w jego wkład w miejscach największego nacisku.
Dzięki temu mięśnie odpoczywają, a kręgosłup jest utrzymywany w prawidłowym ułożeniu niezależenie od tego w jakiej pozycji śpisz.
Możesz komfortowo zanurzyć się w zdrowy i głęboki sen.
Na sprężynach kieszeniowych po jednej stronie umieściliśmy matę kokosową której włókna są z sobą powiązane za pomocą sprężystego lateksu.
Pozwala to macie podwyższyć twardość materaca przy jednoczesnym zapewnieniu sprężystości i elastyczności.
Po drugiej stronie NOWOŚĆ! naturalne włókno z agawy Sizal, bardzo wytrzymałe, podwyższające twardość materaca.
Obydwie warstwy są bardzo przewiewne, wkład oddycha gwarantując Tobie zdrowy sen przez cały czas użytkowania materaca.
Bezpośrednio pod pokrowcem po obu stronach umieściliśmy piankę FlexiFoam nadającą dodatkowej elastyczności i optymalnej miękkości. 

Dane techniczne

 
  • Wkład: 7-strefowa sprężynowa kieszeniowa, po jednej włókno kokosowe, po jednej stronie włókno Sizal, obustronnie pianka Flexifoam o wys. 3 cm
  • Pokrowiec: Velvet lub Tencel
  • Wysokość materaca: ok 24 cm (przy wyborze pokrowca Velvet), ok 23 cm (przy wyborze pokrowca Tencel).
 
 

Pokrowiec Tencel - naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60oC.

Pokrowiec Velvet - Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex. Purotex poprzez wykorzystanie naturalnych probiotyków, gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60oC.

 


Hilding

Czas dostawy ma charakter poglądowy w zależności od konfiguracji - zestaw bądź indywidualny mebel

Realizacja do 14 dni roboczych
LP Rozmiar (sz./wys./gł.) Cena
1 80 / 23 / 200 Tencell 1150.00
2 90 / 23 / 200 Tencell 1150.00
3 100 / 23 / 200 Tencell 1330.00
4 120 / 23 / 200 Tencell 1480.00
5 140 / 23 / 200 Tencell 1660.00
6 160 / 23 / 200 Tencell 1830.00
7 180 / 23 / 200 Tencell 2000.00
Cena: 1150.00 zł

Ta strona korzysta z cookies

Ok, rozumiem Więcej informacji