Materac Mambo

Największym atutem materaca Mambo jest niespotykany dotąd komfort snu. Niesamowitą sprężystość i idealną elastyczność zapewnia nadzwyczajnie wygodna pianka Velvet Touch. Materac jest odpowiednio sprężysty, a zarazem plastyczny dzięki warstwie pianki termoelastycznej, która bardzo dobrze będzie się dopasowywać do ciała śpiącego. Stabilizacje i sztywność w materacu zapewnia sprawdzona przez tysiące klientów pianka wysokoelastyczna. Dzięki zastosowanej piance Visco Twoje ramiona delikatnie, zagłębiają się w materac a Ty nie, czujesz żadnego ucisku, możesz po prostu wypoczywać i regenerować siły na następny dzień! Materac jest dwustronny. Dzięki zastosowaniu dwóch twardości w jednym materacu to Ty wybierasz, kiedy na której stronie będziesz spał.

 

Wkładpo jednej stronie profilowana pianka VlevetTouch o wys 11 cm, po jednej stronie profilowana pianka wysokoelastyczna HR o wys. 11 cm, obustronnie wkładki z pianki Visco

CECHY SZCZEGÓLNE:

  • Pokrowiec:

wyposażony w uchwyty ułatwiające przeniesienie materaca 

opcja wyboru pokrowca: Merced lub Elips

  • Wysokość materaca:

ok 23 cm (przy wyborze pokrowca Merced),

ok 26 cm (przy wyborze pokrowca Elips).

  • Gwarancja: 

wkład materaca objęty 15 letnią gwarancją

pokrowiec na materac objęty 2 letnią gwarancją

 
Pokrowiec materaca do wyboru:   (bez dopłaty)

Pokrowiec Elips – Pokrowiec wykonany z jedwabistej i miękkiej w dotyku dzianiny Elips. Gwarantuje wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Wysoka jakość i trwałość zapewnią komfortowy i głęboki sen przez długie lata. Pokrowiec łatwy w utrzymaniu czystości, dzięki możliwości prania w temp. 60oC.Pokrowiec Merced - innowacyjny pokrowiec o unikalnym wyglądzie. Specjalne wytłoczenia nie tylko nadają niesamowity design całemu materacowi, ale także gwarantują odczuwalny efekt masażu. Pokrowiec z dodatkiem lycry co zapewnia wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Miły i jedwabisty w dotyku o odpowiedniej miękkości, co gwarantuje znakomity komfort snu. Pokrowiec łatwy w utrzymaniu czystości, dzięki możliwości prania w temp. 60oC.


 

UWAGA: 

  • Sposób pakowania: materac pakowany na płasko
  • Twardość / miękkość materaca jest odczuciem subiektywnym, dużą rolę odgrywa ciężar naszego ciała (patrz schemat niżej)


 

 

15 lat gwarancji 7 stref twardości 60° Materac antyalergiczny
Pianka termoelastyczna Zamek rozdzielczy Wentylacja
Materac elastyczny  


PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA PROSZĘ O POTWIERDZENIE WYBORU POKROWCA.

JEŚLI NIE BĘDZIE TAKIEJ INFORMACJI POKROWIEC ZOSTANIE WYBRANY LOSOWO. 

Hilding

Czas dostawy ma charakter poglądowy w zależności od konfiguracji - zestaw bądź indywidualny mebel

Realizacja do 14 dni roboczych
LP Rozmiar (sz./wys./gł.) Cena
1 80 / - / 200 1580.00
2 90 / - / 200 1580.00
3 100 / - / 200 1950.00
4 120 / - / 200 2200.00
5 140 / - / 200 2430.00
6 160 / - / 200 2700.00
7 180 / - / 200 2930.00
Cena: 1580.00 zł

Ta strona korzysta z cookies

Ok, rozumiem Więcej informacji