Materac Lunar

Materac Lunar

meble sosnowe - akcesoria 2

Budowa

 

4 cm moletowanej pianki poliuretanowej o zwiększonej gęstości,
specjalna przekładka tapicerska,
tkanina przekładkowa,
sprężyna kieszeniowa 7 strefowa,
tkanina przekładkowa,
specjalna przekładka tapicerska,
4 cm moletowanej pianki poliuretanowej o zwiększonej gęstości.
 

Pokrowiec - Tencel, Bambus, Silver, Aloe Vera lub Silverguard

* W celu podniesienia komfortu polecamy w zestawie z materacem nawierzchniowym.

Standardowe szerokości - ok 80 / 90 / 140 / 160 / 180 cm

meble sosnowe - akcesoria 3

Przy wyborze materaca proszę podać pokrowiec.
Jeśli nie zostanie określony rodzaj pokrowca - będą wybierane losowo.


 

Pokrowce

 

W celu stworzenia kompleksowej oferty produktowej w naszym asortymencie nie mogło zabraknąć ochraniacza pod materace SenActive, który polecamy Państwu szczególnie dla ochrony przed ewentualnymi zabrudzeniami oraz oddziaływaniem listew stelaża.

Pokrowiec  jest nieodłączną częścią materaca. Zapewnia  jego ochronę przedłużając tym samym żywotność  materaca, ale także dostarcza walorów estetycznych oraz podnosi komfort i higienę użytkowania. Oferta pokrowców  SenActive została stworzona  poprzez dobranie najwyższej jakości  atestowanych dzianin o różnych właściwościach, które dodatkowo zostały przepikowane antyalergiczną owatą o bardzo wysokiej gramaturze.

meble sosnowe - akcesoria 4

 

 

meble sosnowe - akcesoria 5Silverguard

 
Pokrowiec antyalergiczny wykonany z wysokiej jakości elastycznej dzianiny zawierającej jony srebra. Silverguard dzięki swoim właściwościom to najlepsza ochrona przed bakteriami. Pokrowiec doskonale zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Chess SilverGuard nawet po kilkukrotnym praniu zapewni trwałą świeżość i higienę. Siatka 3D dodatkowo poprawia wentylację wkładu materaca. Posiada 2 zamki rozdzielcze umożliwiające oddzielne pranie każdej
z połówek pokrowca w temperaturze do 60°C.

 

 

 

meble sosnowe - akcesoria 6Pokrowiec aloe-vera

 

Pokrowiec wykonany z dzianiny wysokiej jakości zawierającej wyciąg z Aloesu. Chroni i stymuluje skórę, oczyszcza i zabezpiecza przed szkodliwym wpływem środowiska, posiada właściwości przeciwzapalne, podtrzymuje właściwe dla skóry pH.

Posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego ściąganie i oddzielne pranie połówek pokrowca w temperaturze do 40°C.

 

 

meble sosnowe - akcesoria 7Pokrowiec silver

 

Pokrowiec z wysokiej jakości dzianiny materacowej w skład której wchodzą nitki srebra. Nadają one pokrowcom właściwości grzybobójcze i ograniczają tym samym powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Ponadto zawartość przędzy metalizowanej włókien LUREX nadaje mu fantastyczny wygląd. Pikowany jest owatą antyalergiczną. Posiada zamek rozdzielczy , umożliwiający jego ściągnięcie i oddzielne pranie połówek pokrowca w temperaturze do 40°C. Dodatkową wentylację materaca zapewnia pas siatki wentylującej biegnącej po bokach

 

 

meble sosnowe - akcesoria 8Pokrowiec tencel

 

Pokrowiec wykonany z wysokiej jakości dzianiny, w skład której wchodzi przędza TENCEL®. Włókno to w większości pozyskiwane z drewna bukowego, absorbuje i usuwa wilgoć w naturalny sposób zapewniając tym samym bardzo przyjemne warunki snu. Tego typu pokrowce szczególnie polecane są dla dzieci i młodzieży. Pikowany jest owatą antyalergiczną. Posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego ściąganie i oddzielne pranie połówek pokrowca w temperaturze do 40°C.

 

meble sosnowe - akcesoria 9Pokrowiec bambus

 

Pokrowiec wykonany z wysokiej jakości dzianiny z dodatkiem naturalnego włókna bambusowego. Ma wyjątkowe właściwości antybakteryjne i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Jest jedwabiście miękki i przyjemny w dotyku. Pikowany jest owatą antyalergiczną. Posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego ściąganie i oddzielne pranie połówek pokrowca w temperaturze do 40°C.


Senactive

LP Rozmiar (sz./wys./gł.) Cena
1 80 / 21 / 200 940.00
2 90 / 21 / 200 940.00
3 120 / 21 / 200 1220.00
4 140 / 21 / 200 1360.00
5 160 / 21 / 200 1530.00
6 180 / 21 / 200 1680.00
Cena: 940.00 zł

Ta strona korzysta z cookies

Ok, rozumiem Więcej informacji