Oferta

Zestaw Del Sol Ława narożna (9,11,12)  
Narożnik stół i stołki Del Sol Ławy dostarczane są na palecie w całości po przedpłacie na konto. wykonane są w całości z litego drewna sosnowego, najbardziej ekologicznego surowca z możliwych. Niepowtarzalny charakter drewna sprawia, że czujemy bliskość z naturą. Wszystkie szuflady mebli wyposażone w niezwykle trwałe i funkcjonalne prowadnice z efektem samo domykania się. Wykończenie krawędzi linii Del Sol wyróżnia się profilem kąta prostego. Nie
290.00 zł
Ławka kuchenna z oparciem poziomym  
Ławkę robimy na wymiar klienta. Podana cena jest za metr bieżący. Cena zawsze zaokrąglamy do pełnych dziesiątych części w górę. Jeśli ławka ma 71 cm szerokości to liczona jest jako 80szer.
300.00 zł
Ławka kuchenna drewniana pionowe oparcie  
Ławkę robimy na wymiar klienta. Zmiana dotyczy tylko szerokości. Inne wymiary bez zmian. Podana cena jest za metr bieżący. Cena zawsze zaokrąglamy do pełnych dziesiątych części w górę. Jeśli ławka ma 71 cm szerokości to liczona jest jako 80szer.
300.00 zł
Ława narożna drewniana pełna  
Ława kuchenna prawa lub lewa. Jeśli potrzebujesz inny wymiar skontaktuj się z nami.
580.00 zł
Ława narożna drewniana z oparciem poziomym  
Ława kuchenna prawa lub lewa. Jeśli potrzebujesz inny wymiar skontaktuj się z nami.  
550.00 zł
Ława narożna tapicerowana  
Ława kuchenna prawa lub lewa. Jeśli potrzebujesz inny wymiar skontaktuj się z nami. Za każde rozpoczęte 10cm dopłata do standardu.
580.00 zł
Ława narożna drewniana  
Ława kuchenna prawa lub lewa. Jeśli potrzebujesz inny wymiar skontaktuj się z nami.
550.00 zł
Ławka kuchenna bez oparcia  
Ławkę robimy na wymiar klienta . Podana cena jest za metr bieżący. Cena zawsze zaokrąglamy do pełnych dziesiątych części w górę. Jeśli ławka ma 71 cm szerokości to liczona jest jako 80 szer.  
200.00 zł
Ławka kuchenna tapicerowana  
Ławkę robimy na wymiar klienta . Podana cena jest za metr bieżący. Cena zawsze zaokrąglamy do pełnych dziesiątych części w górę. Jeśli ławka ma 71 cm szerokości to liczona jest jako 80szer.
300.00 zł
Narożnik kuchenny Mars  
Narożnik MARS  Wykonany z drewna sosnowego lakierowanego lub bejcowanego w kolorach z próbnika.  Kolory na zdjęciu biały i dąb  Narożnik w elementach do montażu.  Prosimy podać który wymiar z której strony.  Z prawej lub lewej. Elementy nie są uniwersalne. Wymiary podane od lewej strony patrząc na narożnik, jeśli nie mamy wskazanej strony wysyłamy ustawienie jak w opisie. Transport tylko na palecie.  Wymiary ławek 1
600.00 zł

Ta strona korzysta z cookies

Ok, rozumiem Więcej informacji