Oferta

Stolik na 1 nodze toczonej  
Stolik okrągły kawowy wykonany z drewna sosnowego. Średnica blatu na zdjęciu 50 cm Wysokość stolika 65 cm. Grubość nogi toczonej ok.9 cm. Stolik posiada trzy elementy od nogi toczonej o grubości ok. 3 cm. Istnieje możliwość wykonania stolika w innych wymiarach.
250.00 zł
Ława Emilia  
Ława Emilia to produkt o najwyższej jakości, nowoczesnym design, markowych okuciach i akcesoriach. Wykonana jest w drewnie. Do produkcji używane są tylko naturalne surowce: najwyższej jakości drewno, wysokiej klasy naturalne okleiny oraz płyty o najwyższym stopniu higieniczności. A dzięki stosowaniu w produkcji lakierów i barwników wytwarzanych na bazie wody, a nie rozpuszczalników - zawartość szkodliwych substancji jest zminimalizowane. Oznacza to, że pro
270.00 zł
Ława Del Sol  
Meble Del Sol wykonane są w całości z litego drewna sosnowego, najbardziej ekologicznego surowca z możliwych. Niepowtarzalny charakter drewna sprawia, że czujemy bliskość z naturą. Wszystkie szuflady mebli wyposażone w niezwykle trwałe i funkcjonalne prowadnice z efektem samodomykania się. Wykończenie krawędzi linii Del Sol wyróżnia się profilem kąta prostego. Niespotykane połączenie drewna sosnowego ze szkłem matowym nadaje meblom niepowtarzalny styl i charakter.
1000.00 zł
Zestaw Parys Stolik okolicznościowy  
Program Parys - brzoza barwiona na ciemny koniak (wyb. 041) Wykonanie: fronty, cokoły, listwy ozdobne i elementy konstrukcyjne - drewno lite blaty i boki - płyta meblowa z doklejkami oklejona okleiną naturalną
840.00 zł
Ławo - stół podnoszony - rozsuwany  
Ławo -stół rozkładany , podnoszony - wykonany z drewna sosna , sosna barwiona w kilunastu kolorach , olcha . Blat gr ok 3 cm , owalny lub prostokątny . Solidna konstrukcja i grube nogi w ławo - stole . Regulowana wysokość korbką pod blatem od 55cm do 73cm lub 60-78cm ( standardowa) i w takiej robimy najcześciej  . Najmniejszy wymiar blatu w prosytokącie 100/70 + wkładka ok 50cm . Najmniejszy wymiar blatu w owalu 120/70 + wkładka ok 50 cm . Jeśli potrzebuje
1100.00 zł
Ława Stadion  
Ława Stadion blat wykonany z drewna lub szkło w środku . Odległość do spodu półki od podłogi ok 27cm , grubość półki ok 2 cm . Ławę możemy wykonać w innych wymiarach . Wymiary szkła ok.  87cm /37cm .
450.00 zł
Ławy styl Ludwik, do kantu i na wymiar.  
Przykładowe ławy wykonane dla klientów. Ławy robimy na wymiar klienta po wcześniejszym potwierdzeniu ceny i ustaleniu szczegółów. Czas realizacji wynosi ok 3 - 6 tygodni. Jeśli to będzie ława pogrubiona - blat kwadrat, nogę robimy na wysokość podaną przez klienta. Wymiar blatu podaje klient, w standardzie robimy 50/50wys50cm. Szukasz ławy podaj wymiar - wycenimy.
250.00 zł
Ława Rubina  
Istniej możliwość wykonania ławy na dowolny wymiar w drewnie sosna , buk , olcha , brzoza , dąb.
720.00 zł
Ława kwadratowa  
Istniej możliwość wykonania ławy na dowolny wymiar w drewnie sosna , buk , olcha , brzoza , dąb.
549.00 zł
Ława Karo  
Istniej możliwość wykonania ławy na dowolny wymiar w drewnie sosna , buk , olcha , brzoza , dąb. 
720.00 zł
Ława Monaco  
Ława Monaco dostępna po potwierdzeniu terminu realizacji zamówienia i ceny za dany produkt. Cena podana na stronie może różnic się od ceny ostatecznej. Przy wycenie istnieje możliwość wykonania innego niż standard wymiaru i koloru ławy.  W standardzie grubość blatów ok 28mm, noga 10cm /10cm
1270.00 zł
Ława Grand  
Istniej możliwość wykonania ławy na dowolny wymiar w drewnie sosna , buk , olcha , brzoza , dąb.
850.00 zł
Ława Royal  
Solidna i ładna ława, wykonana z grubych elementów sosnowych, wykończenie do kantu. Uchwyt metalowy, szuflady na prowadnicy. Istniej możliwość wykonania ławy na dowolny wymiar w drewnie sosna , buk , olcha , brzoza , dąb. Dostawy ze względu na wagę i gabaryty - paleta. Ewentualnie dowóz naszym transportem za potwierdzeniem.
1630.00 zł
Ława Bianca  
  Istniej możliwość wykonania ławy na dowolny wymiar w drewnie sosna , buk , olcha , brzoza , dąb.
460.00 zł
Ława Ducato  
Ława Ducato dostępna po potwierdzeniu terminu realizacji zamówienia i ceny za dany produkt. Cena podana na stronie może różnic się od ceny ostatecznej. Przy wycenie istnieje możliwość wykonania innego niż standard wymiaru i koloru ławy.
1440.00 zł
Ława Pokojowa  
 Istniej możliwość wykonania ławy na dowolny wymiar w drewnie sosna , buk , olcha , brzoza , dąb.
350.00 zł
Ława Pokojowa z półką  
Ława pokojowa z półką.  Ława wykonana z drewna sosnowego. Istniej możliwość wykonania ławy na dowolny wymiar w drewnie sosna, buk, olcha, brzoza, dąb. Ławy w innych wymiarach wyceniamy indywidualnie.  
470.00 zł
Ława Ankara  
Ława Ankara dostępna po potwierdzeniu terminu realizacji zamówienia i ceny za dany produkt. Cena podana na stronie może różnic się od ceny ostatecznej. Przy wycenie istnieje możliwość wykonania innego niż standard wymiaru i koloru ławy.
790.00 zł
Zestaw Prestige Ława  
Kolekcja Prestige to kompozycja nowoczesnych mebli dających poczucie prawdziwego komfortu. Prosta forma wzbogacona dodatkami z satynowego metalu z pewnością podkreśli nowoczesny charakter każdego wnętrza. Witryny ze szklanymi frontami, komody, wiszące półki oraz stoły i ławy można dowolnie zestawiać tworząc indywidualne kompozycje meblowe.
650.00 zł
Ława Monte Carlo  
Ława Monte Carlo dostępna po potwierdzeniu terminu realizacji zamówienia i ceny za dany produkt. Cena podana na stronie może różnic się od ceny ostatecznej. Przy wycenie istnieje możliwość wykonania innego niż standard wymiaru i koloru ławy.
960.00 zł
Ława Ludwik  
Ława Ludwik owal lub prostokąt. Blat gr ok 28mm, noga grubość ok 80mm. Ławy wykonujemy na wymiar klienta po wcześniejszej wycenie. Półka ok 20cm od podłogi. Stylizowana noga w środkowej części na prosto.
400.00 zł
Ława Jan  
Ława Jan   to produkt o najwyższej jakości, noweczenym design, markowych okuciach i akcesoriach. Wykonana jest w drewnie. Do produkcji używane są tylko naturalne surowce: najwyższej jakości drewno, wysokiej klasy naturalne okleiny oraz płyty o najwyższym stopniu higieniczności. A dzięki stosowaniu w produkcji lakierów i barwników wytwarzanych na bazie wody, a nie rozpuszczalników - zawartość szkodliwych substancji jest zminimalizowane. Oznacza to,
450.00 zł
ATL Stolik  
ATL stolik niski okolicznościowy olchowy   Opis: Niski, okolicznościowy stolik kawowy z kolekcji Sawanna, wykonany z drewna olchowego.   Materiał: drewno olchowe, klasa I.   Wykończenie: Bejca, lakier bezbarwny.   Wymiary [cm]: 80 x 80 x 56 Przy zakupie  mebli z kolekcji SAWANNA- koszt wysyłki jest indywidualnie ustalany.
500.00 zł
ATR 93  
ATR 93 Opis: Niski, okrągły stolik kawowy z kolekcji Sawanna, wykonany z drewna olchowego. Wewnątrz blatu znajduje się szyba o średnicy 45 cm i grubości 6 mm. Pod blatem umiejscowiona mała, okrągła półeczka: średnica – 48 cm.   Materiał: drewno olchowe, klasa I.   Wykończenie: Bejca, lakier bezbarwny.   Wymiary [cm]: Ø 93 x 55 Przy zakupie  mebli z kolekcji SAWANNA- koszt wysyłki jest indywidualnie ustalany. &
650.00 zł
ATO stolik olchowy owalny  
ATO stolik olchowy owalny   Opis: Niski, owalny stolik kawowy z kolekcji Sawanna, wykonany z drewna olchowego. Pod blatem umiejscowiona mała, owalna półeczka.   Materiał: drewno olchowe, klasa I.   Wykończenie: Bejca, lakier bezbarwny.   Wymiary [cm]: 77 x 56 x 55 Przy zakupie  mebli z kolekcji SAWANNA- koszt wysyłki jest indywidualnie ustalany.  
500.00 zł

Ta strona korzysta z cookies

Ok, rozumiem Więcej informacji