Admiral bio-ex Exclusive 1000 sprężynAdmiral bio-ex exclusive

 

Materac kieszeniowy systemem 1000.
Posiada obustronnie naturalne piany termoplastyczne Viscogreen jaki i pianę Biogreen z jednej i drugiej strony.
Produkt idealny dla większości użytkowników.
Odpowiednio dopasowuje się do kształtów ciała.
Zapewnia idealny komfort snu o jakim dotychczas nie śniłeś.
Produkt ten posiada 1000 punktów ortopedycznych, które mają za zadanie wyprofilować idealną sylwetkę.
Zdejmowany pokrowiec SILVER, pikowany z włóknem klimatyzującym – gramatura 300 g/m2;
Naturalna termoelastyczna pianka VISCOGREEN;
Naturalna wysokoelastyczna pianka BIOGREEN;
Sprężyny kieszonkowe – SYSTEM 1000;
Zalecany stelaż – sztywny lub elastyczny (bez regulacji)
Wysokość: 24cm 
Twardość: H2 do 120kg, H3 do 130kg.
Gwarancja : 6 lat na piany i 10 lat gwarancji na sprężynę.

SPRĘŻYNA KIESZONKOWA
– Materace na sprężynie kieszonkowej uznawane są za najlepsze jakościowo produkty. Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce, która umożliwia samodzielne dopasowanie do kształtu ciała. Oprócz zalet jakie posiada klasyczna sprężyna bonel dochodzi jeszcze lepsza zdolność ortopedycznego dopasowania się do kręgosłupa dzięki większej ilości sprężyn. Materace kieszonkowe posiadają siedem stref twardości tzw. fizjosystem. Standardowy materac kieszonkowy 90x200 cm posiada ok 350 sprężyn. Ekskluzywne modele materacy (Admiral bio-ex exclusive)  wyposażone są w 1000 sprężyn. Wysoka ilość ortopedycznych punktów zapewni Państwu uczucie maksymalnej wygody podczas snu. Materace ze sprężyną kieszonkową są odpowiednie dla stelaża sztywnego i elastycznego.

SILVER – Tkanina pokrowcowa ze specjalnym opracowaniem SILVER PROTECT, które ogranicza powstawanie szkodliwych mikroorganizmów i bakterii. Wysokiej jakości materac jest jonizowany srebrem i posiada antymikrobialne działanie. Już po dwóch godzinach redukuje ilość mikroorganizmów i bakterii, nawet o 90%. Dlatego też jest zalecany dla alergików. Działanie warstwy antybakteryjnej zostało atestowane i dokładnie sprawdzone. Oprócz profilaktyki powstania pleśni posiada również właściwości ograniczania i wytwarzania nieprzyjemnego zapachu. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze do 60°C.

BIOGREEN – Pianka ta jest najlepszym przykładem na to, że połączenie natury z najnowocześniejszymi technologiami jest możliwe w produkcji materaców. Kombinacja ta nie tylko oszczędza nasz ekosystem, ale również wnosi odrobinę przyrody do naszych sypialni. Surowce produkowane z ropy są zastąpione w piance przez surowiec naturalny – olej rycynowy, który już od wielu lat jest wykorzystywany w farmaceutyce.
Pianka BIOGREEN jest nawilżona ekstraktem z aloesu, który w naturalny sposób podwyższa higienę, likwidując roztocza i bakterie, a zarazem nadaje materacom charakterystyczny aromat. Natura, którą wprowadziliśmy do naszych materacy pomaga stworzyć klimat zdrowego i spokojnego snu. Materace BIOGREEN są przeznaczone dla użytkowników, którzy cenią sobie ekologie oraz komfortowy sen.

VISCOGREEN – To naturalna termoelastyczna pianka wyprodukowana na bazie oleju rycynowego. W porównaniu ze zwykłą termoelastyczną pianka oferuje większy komfort i jest ekologiczna dla środowiska. VISCOGREEN ze swą nadzwyczajną elastyczną strukturą lepiej dopasowuje się do kształtu ciała i szybciej reaguje na zmiany temperatury podczas nacisku, dzięki czemu sprawniej dopasowuje się do zmiany pozycji w czasie snu. Posiada znakomite właściwości regeneracyjne i antybakteryjne. 

Strefy twardości oznaczają stopień dopasowania do leżącej na materacu sylwetki. Zasada jest jedna: im więcej stref twardości tym lepsze dopasowanie, a więc lepszy komfort w czasie snu i co ważne – lepsze właściwości rehabilitacyjne.
Materace 7-strefowe – materace najbardziej komfortowe, o wysokich właściwościach rehabilitacyjnych:
1/ strefa głowy – poprawa krążenia krwi
2/ strefa barków – część elastyczna, rozluźnia mięśnie szyjne, odciążą kręgi
3/ strefa kręgów lędźwiowych – silne podparcie kręgosłupa
4/ strefa miednicy – część średnio-twarda, ułożenie boczne zapewnia zachowanie linii prostej kręgosłupa
5/ strefa ud – mocne podparcie
6/ strefa łydek – część elastyczna, zapewnia swobodne krążenie krwi
7/ strefa stóp – część średnio-twarda, gwarancja relaksu dla stóp, komfort dla pięt.

Pokrowiec jest nieodłączną częścią materaca, spełnia nie tylko funkcje estetyczne , ale też zdrowotne.
Materiał z którego wykonany jest pokrowiec powinien spełniać wymagania pod względem jakości i higieny.Ważna jest tez cyrkulacja powietrza , dlatego pokrowce Materasso mają wszytą siateczkę wentylacyjną 3D. Do prania w temperaturze do 60C.
 


Materasso

LP Rozmiar (sz./wys./gł.) Cena
1 80 / 24 / 200 1665.00
2 90 / 24 / 200 1665.00
3 100 / 24 / 200 1850.00
4 120 / 24 / 200 2220.00
5 140 / 24 / 200 2590.00
6 160 / 24 / 200 2960.00
7 180 / 24 / 200 3328.00
8 200 / 24 / 200 3699.00
Cena: 1665.00 zł

Ta strona korzysta z cookies

Ok, rozumiem Więcej informacji